O nás

Značka KBS Development vznikla ako reakcia na požiadavky trhu.

Náš zakladateľ a CEO Viliam Kubis dlhodobo pracoval ako freelance vývojár. Kvalitu jeho práce postupne preverili mnohé projekty až do momentu, kedy svoje kapacity musel rozšíriť o nových ľudí. Zďaľeka však nešlo o neskúsených juniorov. Viliam si zakladá na správnosti a čistote kódu a k tomu vedie všetkých vývojárov, s ktorými spolupracujeme.

V KBS vnímame výhody malého tímu, v ktorom veci skrátka výborne fungujú. Našou víziou nikdy nebolo stať sa vývojárskym gigantom. Práve naopak. Zameriavame sa na efektivitu, rýchlosť a bezproblémovú komunikáciu vo vnútri tímu, aj vo vzťahu k našim klientom.

Filozofiu našej spoločnosti staviame na maximálne zrozumiteľnom kóde a dlhodobo udržateľných riešeniach, ktoré plnia všetko, čo od nich očakávate. Sme schopní komplexne pristupovať k vašim požiadavkám a riešiť ich od analýzy a návrhu, cez implementáciu a vývoj až po dlhodobú podporu.

Stačí, ak dokážete popísať vaše predstavy a my sa postaráme o ich zhmotnenie. Navrhneme celý pracovný proces, časový plán, dedikujeme tím a pomôžeme vám s biznis logikou. Počas fungovania systému ho pre vás pravidelne aktualizujeme a rozvíjame tak, aby plnil obchodné ciele a bezproblémovo spolupracoval s najnovšími technológiami.

K

Komplexnosť

Pri realizácii každého projektu myslíme komplexne a vnímame ho ako celok. Od myšlienky cez realizáciu až po podporu. Premýšľame mimo zaužívaných hraníc.

B

Business Case

Technické riešenie projektu je pre nás rovnako dôležité, ako jeho biznis pozadie. Urobíme všetko preto, aby váš nápad nenarazil na problémy s obchodnou logikou.

S

Systémy

Pokročilé technológie a roky skúseností nám dovoľujú vyvíjať systémy s vysokou pridanou hodnotou nielen pre našich klientov, ale aj ich koncových používateľov.

Bežíme na dlhé trate

Výber spoľahlivého partnera pre vývoj systému je jedným z najdôležitejších rozhodnutí. Vždy ide o dlhodobú spoluprácu. Vieme, že stabilné a komplexné riešenia nevznikajú okamžite a sme pripravení s vami bežať na dlhú trať.

Zaujímajú vás fakty? {{ displayNumber }}+ realizovaných projektov

{{ displayNumber }}+ spokojných klientov

{{ displayNumber }}+ rokov skúseností

Prepracovaný kód

Programujeme premyslene a dodržiavame vysoký štandard kvality kódu. Garantujeme vám, že sa v ňom zorientuje každý dobrý developer.

Skúsený tím

Každý člen nášho tímu nad svojou prácou premýšľa. Požiadavky klientov vždy plníme logicky a efektívne.

Spoľahlivé technológie

Sledujeme trendy, inovujeme a využívame pokročilé technológie, na ktoré sa môžeme stopercentne spoľahnúť.

Dôraz na business logiku

Pozadie projektu je pre nás rovnako dôležité ako jeho realizácia. Veríme, že len komplexný prístup dokáže zabezpečiť skutočný úspech.

Technológie

Pracujeme s overenými a celosvetovo uznávanými technológiami

Pri vývoji systémov využívame jeden z najrozšírenejších programovacích jazykov na svete. Naše dlhoročné skúsenosti a tím expertov vám navyše zaručia dlhodobú stabilitu, udržateľnosť a flexibilitu systému za každých okolností.

Veríme, že PHP je potrebné skombinovať so spoľahlivým frameworkom. Čistota a udržateľnosť zdrojového kódu je pre nás prvoradá a v tejto disciplíne Laravel jasne dominuje. Sme presvedčení že PHP a Laravel sú pre vás tou najlepšou voľbou.

Vo frontende sme doma a Vue je pre nás neodmysliteľnou súčasťou vývoja moderných webových aplikácií. Laravel backend spolu Vue frontendom zaručujú čistotu, udržovateľnosť a škálovateľnosť našich riešení.

Frontend nezávislý na konkrétnom backend systéme je jednou z našich špecialít. Angular nám poskytuje moderné možnosti vývoja čistej a prehľadnej frontend aplikácie, preto sa pri vývoji výhradných frontend riešení obraciame práve na neho.